  • MQCON(Sabvoton) Electric Bicycle Controller Model SVMC72150
1/1
MQCON(Sabvoton) Electric Bicycle Controller Model SVMC72150 (controller only, no display included)
SKU:
0.0 (0 Reviews)
65 Sold
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
    Please select the information you want X
  • Version:
    V1#
    V2#
  • Bluetooth:
    Include
    Not include
  • Display:
    TF-M8
    TF-M8
    UKC1 connector only(compatible with APT protocol, no display)
    SW900 connector only(no display)
    Cycle Analyst connector only(no display)
    Standard controller with no display connector
Quantity:
1/1
  • Description
Specification(Classic Model)
1 . power supply: 48V, 60V ,72V battery , MAX DC current:150A , Max phase current:350A
2 . Product Size: 230x142x62mm