  • MQCON(Sabvoton) Electric Bicycle Controller Model SVMC96120
1/1
MQCON(Sabvoton) Electric Bicycle Controller Model SVMC72200 (Controller only, no display included)
SKU: 1000
0.0 (0 Reviews)
47 Sold
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
    Please select the information you want X
  • Version:
    V1#
    V#2
  • Bluetooth adapter:
    Include
    Not Include
  • Display:
    TF-M8
    TF-M8
    UKC1 connector only(compatible with APT protocol,no display)
    Cycle Analyst connector only(no display)
    SW 900 connector(no display)
    Standard controller without any display connector
Quantity:
1/1
  • Description
Specification(Classic Model)
1 . power supply: 48V, 60V ,72V battery , MAX DC current:200A , Max phase current:450A
2 . Product Size: 283x147x62mm